ورود اعضاء

آخرین خبر ها

جستجو در سایت

پیوند ها

هواشناسی

تماس با ما




آدرس : اتوبان تهران کرج - خروجی شهرک گلستان - انتهای نسیم 2
تلفن تماس :44704802-44722644
نمابر: 44704898



Address: Nasim 2-Kouhak St.-Chitgar Park-Karaj highway Tehran Iran
Tel: 021-44704802-44722644-44704858-44722645
Fax: 021-44704898
Email: info@khanehbeton.com



ارتباط با مدیران از طریق پست الکترونیک

مدیریت عامل . جناب آقای مهندس محمد علی شعیبی.

Head@khanehbeton.com



مدیریت فروش بتن آماده . آقای محمد حسین فربد سپهر

Sale@khanehbeton.com



مدیریت مالی . آقای سید حمید میرطاهر

Acc@khanehbeton.com



مدیریت فروش و بازرگانی تیرچه : آقای مهندس قلیچ

Joist@khanehbeton.com



مدیریت کنترل کیفیت : آقای مهندس یگانه

QC@khanehbeton.com



مشاور ارشد کنترل کیفیت . آقای مهندس جباریان

Consulter@khanehbeton.com



مدیریت حمل و نقل بتن . آقای صیاد شاهی

Transport@khanehbeton.com



مدیریت تولید ( بچینگ ) : آقای مباشر عبادی

Batching@khanehbeton.com



مدیریت توزیع : آقای حمیدرضا میر احمدی

Distribution@khanehbeton.com



مسئولیت رزرو و برنامه ریزی . خانم مرجان السادات طباطبایی

Coordinator@khanehbeton.com



مسئولیت انفورماتیک و سایت . آقای مهندس فرهنگ

IT@khanehbeton.com



مدیریت تعمیر و نگهداری . آقای مهندس اکرامی

PM@khanehbeton.com


خرید قطعات . آقای محمدهادی صلح جو

Hadi.solhjoo@khanehbeton.com


فرم تماس

نام

ایمیل

تلفن

موضوع

پیام